BAŞKENTRAY VAGON REKLAMLARI

Başkentray Vagon Reklamları

Başkentray Vagon Reklamları sayesinde 12 Nisan 2018 günü açılışı yapılan ve Ankara’da Sincan ve Kayaş semtleri arasında seferler yapan yüksek konforlu ulaşım imkanı sağlayan toplu taşıma araçlarını kullanan büyük bir kitleye ulaşabilirsiniz.

Günlük 520.000 yolcuya hizmet vermesi öngörülen ve her gün sabah 06:00 akşam 22:00 saatleri arasında her 15 dakikada bir karşılıklı seferler yapan Başkentray banliyö trenleri, Sincan’dan Kayaş’a toplamda 24 adet istasyonda hizmet vermekte ve kent içi ulaşım sistemleri Ankara Metro-Ankaray ile entegre çalışarak Ankaralılara ulaşımda hız ve kolaylık sağlamaktadır.

Başlentray istasyonları ve vagon reklam alanları ile her gün seyahat eden büyük bir kitleye ulaşabilir, ürün ve hizmetlerinizin tanıtım ve pazarlamasını yapabilirsiniz.

Başkentray Banliyö Hattı İstasyonları

SİNCAN  Lale  Elvankent  Eryaman YHT Gar   Özgüneş  Etimesgut  Hava Durağı Yıldırım   Behiçbey   Marşandiz  Gazi  Gazi Mahallesi    Hipodrom → Ankara YHT Yenişehir     Kurtuluş  Cebeci   Demirlibahçe Saimekadın    Mamak  Bağderesi → Üreğil → Köstence → KAYAŞ

Ankara Başkentray reklam alanları ile ilgili merak ettiğiniz konular ve fiyat bilgisi için lütfen bize ulaşınız.

Başkentray Vagon İçi Pano Reklam - Led Ekran Reklam

Başkentray vagon reklamları ile birlikte Ankara Metro İçi Reklam Panolarında da ürün ve hizmetlerinizin reklamını yapabilirsiniz.

Başkentray Vagon Reklamları

Başkentray Vagon Giydirme-Kaplama Reklam

BAŞKENTRAY vagonlarının dış giydirme reklam uygulaması ile şehrin en büyük ve hareketli açık hava reklam mecrasında marka ve ürün bilinirliğinizi artırabilirsiniz. 
Dikkat çekici ve görünürlüğü yüksek özelliği sayesinde vagon dış giydirme reklamı ile oluşturduğunuz marka ve ürün bilinirliği de size müşteri sadakatı olarak dönebilecektir.
En az 1 Tren ( 3 vagon ) ve 3 aylık süre ile olmak üzere, 6 ve 12 aylık vagon kaplama reklamı yapılabilmektedir.

Başkentray Vagon Reklamları

Başkentray Vagon İçi Dijital Led Ekran Reklam

Ankara’da toplu ulaşım sağlayan Başkentray’da yolcuları A noktasından B noktasına ulaştırırken bu yolculuk led ekranlar sayesinde eğlenceye dönüşmektedir.
Hava durumu ve yaşama dair bilgilerle yolcuların günlük faaliyetlerini kolaylaştırılmakta, hızlı ve doğru bir bilgi paylaşımı yapılmaktadır.
Ankara’yı ilgilendiren gelişmeler ve kültür sanat adına yapılan faaliyetler hakkında, led ekranlar ile yolcular bilgilendirilmektedir.
Başkentray toplu taşımayı kullanan yolcular; kamu spotu ekranları ile şehirdeki gelişmelerden ve kamu faaliyetlerinden haberdar edilmektedir.
Yolcular tarafından sürekli takip edilmekte olan led ekranlarda yayınlatacağınız reklamlar ile ürün, hizmet ve kampanyalarınızın duyurusunu yapabilirsiniz.
Haftalık veya aylık ekran kiralaması yapabilirsiniz.

Başkentray Vagon Reklamları

Başkentray Vagon İçi Pano Afiş Reklam

Başkentray vagon içi pano reklamları ile yolcuları seyahatleri boyunca markanızın kampanyaları hakkında bilgilendirebilirsiniz.
Haftalık veya aylık pano kiralaması yapabilirsiniz.

Başkentray İstasyonları Turnike Reklam Alanları

BAŞKENTRAY istasyonları günün her saatinde yoğun kullanım ve sürkülasyona sahip bir toplu taşıma aracıdır.
Her saat değişen yolcu kitlesi ile tüm sosyo – ekonomik kitleye hitap etme imkanı bulabilirsiniz.
Toplamda 24 adet bulunan istasyonlarda yer alan turnikelerinin reklam mecrası olarak kullanılması ile potansiyel müşterilerinize çok yakından ulaşabilirsiniz.
En az 1 aylık süre ile olmak üzere, 3, 6 ve 12 aylık sürelerle uzun dönem reklam çalışması yapalabilirsiniz.

Başkentray İstasyonları Yürüyen Merdiven Reklam Alanları

Her gün binlerce Ankaralının BAŞKENTRAY’a ulaşabilmek için kullandığı yürüyen merdivenlerin reklam alanlarında yer alarak, marka ve ürünlerinizin bilinirliğini arttırabilirsiniz.
İniş ve çıkış yürüyen merdivenlerinde, en az 1 aylık süre ile olmak üzere, 3 veya 6 aylık uzun dönem reklam çalışması yapılabilmektedir.

Başkentray Vagon Reklamları Rezervasyon Formu

Başkentray vagon reklamları ile ilgili merak ettiğiniz konular ve fiyat bilgisi için formumuzu doldurabilirsiniz.

Hürriyet, Posta, Sabah Gazetesi İlan Servisi ve Açık Hava Reklam Ankara
Gazete İlan Servisi ve Açık Hava Reklamları

ADRES
Meşrutiyet Caddesi Bayındır-2 Sokak Hulkibey Apartmanı
No: 62 / 9 06420
Kızılay Çankaya / Ankara

WhatsApp Telefon
0533 456 07 15

Telefon
0312 419 45 75