GAZETE İLAN BÜROSU ve AÇIK HAVA REKLAMLARI
BAŞKENTRAY VAGON REKLAMLARI
BAŞKENTRAY VAGON GİYDİRME
BAŞKENTRAY VAGON İÇİ LED EKRAN
BAŞKENTRAY VAGON İÇİ PANO REKLAM
BAŞKENTRAY İSTASYON TURNİKE REKLAM

BAŞKENTRAY VAGON REKLAMLARI

Ankara Başkentray Vagon İçi Reklam Alanları

BAŞKENTRAY BANLİYÖ HATTI REKLAM

BAŞKENTRAY banliyö hattı; 12 Nisan 2018 günü açılışı yapılan ve Ankara’da Sincan ve Kayaş semtleri arasında seferler yapan yüksek konforlu ulaşım imkanı sağlayan toplu taşıma projesidir.
Günlük 520.000 yolcuya hizmet vermesi öngörülen ve her gün sabah 06:00 akşam 22:00 saatleri arasında her 15 dakikada bir karşılıklı seferler yapan BAŞKENTRAY banliyö trenleri, Sincan’dan Kayaş’a toplamda 24 adet istasyonda hizmet vermekte ve kent içi ulaşım sistemleri Ankara Metro-Ankaray ile entegre çalışarak Ankaralılara ulaşımda hız ve kolaylık sağlamaktadır.
BAŞKENTRAY istasyonları ve vagon reklam alanları ile her gün seyahat eden büyük bir kitleye ulaşabilir, ürün ve hizmetlerinizin tanıtım ve pazarlamasını yapabilirsiniz.

BAŞKENTRAY İSTASYONLARI :
SİNCAN  Lale  Elvankent  Eryaman YHT Gar  Özgüneş  Etimesgut  Hava Durağı  Yıldırım  Behiçbey  Marşandiz  Gazi  Gazi Mahallesi  Hipodrom Ankara YHT  Yenişehir  Kurtuluş  Cebeci  Demirlibahçe  Saimekadın  Mamak  Bağderesi Üreğil Köstence → KAYAŞ

Ankara Başkentray reklam alanları ile ilgili merak ettiğiniz konular ve fiyat bilgisi için lütfen bize ulaşınız.

BAŞKENTRAY VAGON GİYDİRME-KAPLAMA REKLAM

BAŞKENTRAY vagonlarının dış giydirme reklam uygulaması ile şehrin en büyük ve hareketli açık hava reklam mecrasında marka ve ürün bilinirliğinizi artırabilirsiniz. 
Dikkat çekici ve görünürlüğü yüksek özelliği sayesinde vagon dış giydirme reklamı ile oluşturduğunuz marka ve ürün bilinirliği de size müşteri sadakatı olarak dönebilecektir.
En az 1 Tren ( 3 vagon ) ve 3 aylık süre ile olmak üzere, 6 ve 12 aylık vagon kaplama reklamı yapılabilmektedir.

BAŞKENTRAY VAGON İÇİ LED EKRAN REKLAM

Ankara’da toplu ulaşım sağlayan Başkentray’da yolcuları A noktasından B noktasına ulaştırırken bu yolculuk led ekranlar sayesinde eğlenceye dönüşmektedir.
Hava durumu ve yaşama dair bilgilerle yolcuların günlük faaliyetlerini kolaylaştırılmakta, hızlı ve doğru bir bilgi paylaşımı yapılmaktadır.
Ankara’yı ilgilendiren gelişmeler ve kültür sanat adına yapılan faaliyetler hakkında, led ekranlar ile yolcular bilgilendirilmektedir.
Başkentray toplu taşımayı kullanan yolcular; kamu spotu ekranları ile şehirdeki gelişmelerden ve kamu faaliyetlerinden haberdar edilmektedir.
Yolcular tarafından sürekli takip edilmekte olan led ekranlarda yayınlatacağınız reklamlar ile ürün, hizmet ve kampanyalarınızın duyurusunu yapabilirsiniz.
Haftalık veya aylık ekran kiralaması yapabilirsiniz.

BAŞKENTRAY VAGON PANO AFİŞ REKLAM

Vagon içi pano reklamları ile yolcuları seyahatleri boyunca markanızın kampanyaları hakkında bilgilendirebilirsiniz.
Haftalık veya aylık pano kiralaması yapabilirsiniz.

BAŞKENTRAY İSTASYON TURNİKE REKLAM ALANLARI

BAŞKENTRAY istasyonları günün her saatinde yoğun kullanım ve sürkülasyona sahip bir toplu taşıma aracıdır.
Her saat değişen yolcu kitlesi ile tüm sosyo – ekonomik kitleye hitap etme imkanı bulabilirsiniz.
Toplamda 24 adet bulunan istasyonlarda yer alan turnikelerinin reklam mecrası olarak kullanılması ile potansiyel müşterilerinize çok yakından ulaşabilirsiniz.
En az 1 aylık süre ile olmak üzere, 3, 6 ve 12 aylık sürelerle uzun dönem reklam çalışması yapalabilirsiniz.

BAŞKENTRAY İSTASYON YÜRÜYEN MERDİVEN REKLAM ALANLARI

Her gün binlerce Ankaralının BAŞKENTRAY’a ulaşabilmek için kullandığı yürüyen merdivenlerin reklam alanlarında yer alarak, marka ve ürünlerinizin bilinirliğini arttırabilirsiniz.
İniş ve çıkış yürüyen merdivenlerinde, en az 1 aylık süre ile olmak üzere, 3 veya 6 aylık uzun dönem reklam çalışması yapılabilmektedir.

İLETİŞİM FORMU

Başkentray vagon içi reklam alanları ile ilgili merak ettiğiniz konular ve fiyat bilgisi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

WhatsApp Mesaj Gönderin