fbpx
Gazete İlan Servisi ve Açık Hava Reklamları

GAZETE TİCARİ ÇERÇEVELİ İLAN

Gazete Ticari Çerçeveli İlan

Gazete ticari çerçeveli ilan ile tüm sektörlere yönelik resimli ilanlarınızı, Hürriyet Gazetesi, Milliyet Gazetesi, Posta Gazetesi, Sabah Gazetesi, Sözcü Gazetesi’nin arka sayfa, 2. ve 3. sayfalar, ekonomi sayfaları, gündem sayfaları, ticari ilan ve diğer ilan sayfaları, bölge ekleri, hafta içi ve hafta sonu ekleri ve yan yayınlarında yayınlatabilirsiniz.

1.Sayfadaki reklamların yayınlanabilmesi için öncelikle gazetelerin yazı işlerinin onayı gerekmektedir ve yayın garantisi verilmez.

Gazetelerin Türkiye geneli ve İstanbul baskısı, renkli veya S/B ilanların rezervasyonu; yayın tarihinden 2 gün önce yapılmalıdır.

Hürriyet Ankara Gazetesi, Hürriyet Akdeniz Gazetesi, Hürriyet Ege Gazetesi, Hürriyet Çukurova-Gap Gazetesi gibi bölge gazetelerinin ilan ve ticari ilan sayfalarında yayınlatacağız renkli veya S/B ilanlar rezervasyonu yayın tarihinden en az 2 gün önce yapılmalıdır.

Hürriyet, Milliyet, Posta, Sabah, Sözcü, Star Gazeteleri için; ticari ilan ve çerçeveli ilan fiyatları ve kampanyaları hakkında bilgi almak için lütfen bize ulaşınız.

Open chat
Bize yazın !