fbpx
Gazete İlan Servisi ve Açık Hava Reklamları

GİZLİLİK

Gizlilik Politikamız

Gizlilik politikamız; Künye Reklam Ajansı olarak kullanıcıların şahsi ve/veya kurumsal firma bilgilerini gizli tutma isteklerine saygı duyar ve sitemizde geçirdiği süre zarfında bilgilerin gizliliğine önem verir.

Firmamız her türlü veri, kaynak ve kimlik güvenirliğini sağlamada en fazla özeni göstermeyi ve gizlilik-güvenirlilik politikalarını en iyi şekilde uygulamayı ilke olarak kabul eder.

https://www.kunyereklam.com sitesi üzerinden kullanıcılar tarafından online form, e-mail, telefon ve faks aracılığı ile paylaşılan kurumsal firma bilgileri, fatura bilgileri, kişisel bilgiler, adres, telefon numaraları, e-posta ve banka hesap bilgileri “Gizlilik ve Güvenirlilik Politikaları” ile belirlenen amaç ve kapsam dışında üçüncü kişilere, kurum ve kuruluşlara kesinlikle açıklanmayacak ve paylaşılmayacaktır.

Tarafımıza ulaştırdığınız tüm bilgiler sadece yetkili kişilerin gözetiminde ve sorumluluğundadır.

Yetkili ajansı olduğumuz tüm ulusal gazeteler, açık hava reklam firmaları daha iyi hizmet ve uygun fiyat teklifi verebilmek adına reklam veren firmaların ticari ünvanlarını veya şahısların isimlerini sorabilmektedir.

Bunun amacı; gazete ilan ve açık hava sektöründe, ilan ve reklam ajansları arasında rekabeti sağlayabilmek, reklam veren için aynı fiyat politikasını koruyabilmek ve doğabilecek zararları önleyebilmektir.

İlan ve açık hava reklam fiyatı alınırken; firma ticari ünvanı veya şahıs ismi dışında herhangi bir bilgi gazetelerle, açık hava reklam firmalarıyla veya personeli ile paylaşılmamaktadır.

Daha önce herhangi bir reklam ajansı ile çalışmış bir firma veya şahıs için, ticari gazete ilanı ve açık hava reklam fiyatı alınırken, ulusal gazeteler ve açık hava reklam firmaları tarafından ” Yetki Belgesi ” istenmektedir.

Bu yetki belgesinin amacı; hem müşterileri hem de reklam ajanslarını koruma ve doğabilecek zararları önleyebilmektir.

https://www.kunyereklam.com sitesini ziyaret ettiğinizde, bilgisayarınıza veya kullandığınız diğer cihazlara herhangi bir çerez, uygulama, pop-up ve program yüklenmeyecektir.

Open chat
Bize yazın !