fbpx
Gazete İlan Servisi ve Açık Hava Reklamları

HÜRRİYET GAZETESİ DUYURU, TEŞEKKÜR İLANI

Hürriyet Gazetesi Duyuru, Teşekkür İlanı

Hürriyet Gazetesi duyuru-teşekkür ilanı ve Posta, Sabah, Sözcü ve diğer gazetelerde duyuru ve teşekkür gibi sosyal ilanlarınızı; tüm Türkiye genelinden başta Adana, Antalya, Ankara, İstanbul, İzmir, Trabzon olmak üzere tüm şehir baskılarında ya da tüm Türkiye geneli baskısı olarak gazetenin ilan sayfalarında yayınlatabilirsiniz.
Kurumsal firmalar ve şirketler için; “Genel Kurul Toplantıya Çağrı Duyuru İlanı, Genel Kurul Toplantısının Ertelenmesi Duyuru İlanı, Genel Kurul Toplantısının İptali Duyuru İlanı, Mal Alımı veya Satış İhalesi Duyuru İlanı, Gayrimenkul Alımı veya Satış İhalesi Duyuru İlanı, Kamuoyunu Bilgilendirme Duyuru İlanı, Yönetim Kurulu Kararları Duyuru İlanı, Şirket Ünvanı ve Adres Değişikliği Duyuru İlanı” gibi konularda gazete ilanı yayınlatılabilir.

Hürriyet, Posta, Sabah ve diğer gazetelerde duyuru ve teşekkür gibi sosyal ilanlarınızı; tüm Türkiye genelinden başta Adana, Antalya, Ankara, İstanbul, İzmir, Trabzon olmak üzere tüm şehir baskılarında ya da tüm Türkiye geneli baskısı olarak gazetenin ilan sayfalarında yayınlatabilirsiniz.

* Hürriyet, Posta, Sabah, Sözcü Gazetesi’nde yayınlanacak duyuru ve teşekkür ilan ve mesajınız, dilediğiniz ilan boyutlarında ya da ilan metninin uzunluğuna göre en uygun şekilde ÜCRETSİZ olarak tasarımı yapılacaktır.

* İlanınızda istediğiniz değişiklik ve düzeltmeler yapıldıktan ve onayınız alındıktan sonra ilanınızın rezervasyonu yapılacaktır.

* Duyuru ve Teşekkür çerçeveli ilanlarının yayınlanmasında, gazetenin hangi sayfasında ve yerinde yayınlanacağı tamamen gazetenin tercihine bağlıdır.

Open chat
Bize yazın !