HÜRRİYET İK PAZAR GAZETESİ

Hürriyet İK Gazetesi İlan Duyuruları

* Ankara baskısına özel, 50 st/cm üzeri ilanlara %10 boyut indirimi.

* Türkiye baskısına özel, 100 st/cm üzeri ilanlara %9 boyut indirimi.

* Tam Sayfa ilanlara %21 boyut indirimi.

Firmanızın ihtiyacına ve profiline göre, günün koşullarına uygun vasıflı veya vasıfsız personel kadronuzu, ister tüm Türkiye geneli isterseniz şehir baskılarında, pazar günleri yayımlanan Hürriyet İnsan Kaynakları ( İK ) eki eleman ilan sayfalarında yayınlatacağınız ilanlar ile yapılandırabilirsiniz.

Hürriyet İK & Yeni Ekonomi Gazetesi

Hürriyet İK Pazar Gazetesi, 1 Ekim 1995 tarihinde yayın hayatına başlayan ve 21 yılı aşkın süredir Hürriyet Gazetesi ile Türkiye baskısı her Pazar günü dağıtılan ülkemizin tek insan kaynakları gazetesidir. Hürriyet İK Pazar Gazetesi; yenilenen adı “ Hürriyet İK & Yeni Ekonomi ” ile 19 Mart 2017’de okurlarının karşısına yepyeni bir içerikle çıkmaya hazırlanıyor.

Gazetede “ İnsan Kaynakları ” bölümünün yanı sıra “ Yeni Ekonomi ” nin sırlarını, fırsatlarını ve ipuçlarını da bulabileceksiniz.

Sefer Levent yönetimde, deneyimli Hürriyet İK ekibi ve Ekonomi Servisi editörlüğünde hazırlanan “ Hürriyet İK & Yeni Ekonomi ” gazetesi haber içerikleriyle birlikte yazarlarıyla da dikkat çekecek.

Her biri alanında uzman yeni yazarların yanı sıra Ertuğrul Özkök, her hafta dünyanın dev şirketlerinde kapalı kapılar ardında yaşananları “ Şirket Sırları ” köşesiyle “ Hürriyet İK & Yeni Ekonomi ” gazetesine taşıyacak.

Gazetede, iş hayatına yön veren haberler, başarıya ulaşmış startup ve scaleup hikayeleri, girişimcilere tavsiyeler, patronlar ve CEO’lar ile özel röportajlar, teknoloji haberleri ve aynı zamanda öğrencilere kariyer yolunda yol gösteren eğitim sayfaları yer alacak.

Ayrıca Hürriyet İK Pazar Gazetesi ” İş ve Yönetim Sayfaları ” nda; konferans, seminer ilanlarınızı ve ” Eğitim Sayfaları ” nda eğitm ve kurs ilanları yayınlatabilirsiniz.

İş imkanları, yani takım oyuncusu, yeni yönetici, çalışan, müdür, mühendis, yeni patron, sektörel gelişmeler ve değişimler, yeni göreve gelenler, yükselenler, atamalar hepsi her hafta sonu Hürriyet İnsan Kaynakları Pazar Gazetesi’nde okurları ile buluşuyor.

Sektörün önem verdiği konular, araştırmalar, şirket tanıtımları, iş dünyasında başarılı olmanın sırları, örnek olaylar ve kişiler, dönemsel yazı dizileri, röportajlar, eğitim programlarının tanıtımı.

Sadece iş aramak için değil iş alanında kendini geliştirmek isteyenlerin gazetesi. ( Kaynak: Hürriyet Gazetesi ) 

* SON İLAN REZERVASYONU CUMA GÜNÜ SAAT 17:00’ye KADARDIR.

Infratest Burke tarafından gerçekleştirilen Okur Davranışı Araştırması’na göre ;

Hürriyet İK Pazar Gazetesi okurlarının;

* %72’si 17-34 yaşları arasında.

* %78’i ise üniversite ve üzeri eğitimlidir.

* %84’ü yabancı dil biliyor.

* %46’sının kendine ait bilgisayarı var.

* %87’si iş deneyimine sahip.

* %13’ü henüz iş hayatına girmemiş.

* %52’si büyük şirketlerde çalışan.

* %44’ü yönetici konumunda olan Hürriyet İK Pazar okurları, çalışma süreleri boyunca, kişisel gelişimleri için kendi şirketlerinin ve özel kuruluşların eğitimini alıyorlar.

* %33 oranında bir okur kitlesi, eğitim programlarını takip ederken, gazete ilanlarına başvuruyor.

* Her pazar Türkiye baskısı yayınlanır.

* 1 milyon okura ulaşır.

* Kariyer Fırsatları

* Başarı Hikâyeleri

* Yönetim ve Eğitim

* Gençlere Öneriler

* İş Dünyasındaki Son Trendler

Tüm Türkiye genelinden; Hürriyet İK Pazar Gazetesi eleman ilanlarınızı, eğitim, konferans, kurs ve seminer duyurularınızı yayınlatabilirsiniz.

hürriyet ik pazar gazetesi

“ İş ve Yönetim Sayfaları ” ve ” Eğitim Sayfaları “ ilanları hazırlanırken “ İlan Sayfaları ” sütun ölçülerine göre hazırlanır.

Hürriyet İK Pazar Gazetesi ilanları çerçeveli ilan olarak hazırlanır.

İlan fiyatları hesaplanırken, sütun sayısı ve çerçevenin yüksekliği çarpılarak alanı bulunur ve bulunan alan birim fiyat ile çarpılarak ilanın ücreti hesaplanır.

Alan Hesaplaması : Sütun Sayısı x İlan Yüksekliği

Fiyat Hesaplaması : Alan x Birim Fiyatı

Yayınlatmak istediğiniz ilanlar ile ilgili olarak, ister sizin belirleyeceğiniz ilan büyüklüğünü göre ister ilan metninin özelliğine göre en uygun ve ekonomik ilanı ücretsiz hazırlayabiliriz.

” Eleman Sayfaları ilanları “ hazırlanırken ” Seri İlan Sayfaları “ sütun ölçülerine göre hazırlanır.

Hürriyet İK Pazar Gazetesi İlan Ölçüleri

İLAN SAYFALARI

1 Sütun   3,1 cm

2 Sütun   6,5 cm

3 Sütun   10 cm

4 Sütun   13,5 cm

5 Sütun   17 cm

6 Sütun   20,5 cm

7 Sütun   24 cm

8 Sütun   27,5 cm

9 Sütun   31 cm

SERİ İLAN SAYFALARI

1 Sütun   2,9 cm

2 Sütun   6,1 cm

3 Sütun   9,2 cm

4 Sütun   12,3 cm

5 Sütun   15,4 cm

6 Sütun   18,5 cm

7 Sütun   21,6 cm

8 Sütun   24,8 cm

9 Sütun   27,8 cm

Hürriyet İnsan Kaynakları Pazar Gazetesi İlan Fiyatları

Hürriyet İnsan Kaynakları Gazetesi’nde, dilerseniz tüm Türkiye genelinde, dilerseniz yalnızca İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Ege, Trabzon şehir içi ve taşra baskılarında olmak üzere istediğiniz bölgelerde eleman ilanlarınızı yayınlatabilirsiniz.

Hürriyet İK Pazar Gazetesi ; yalnızca eleman arayan firmalar için değil aynı zamanda Türkiye’de iş hayatındaki gelişmeleri, dünya ve ülke genelinde ekonominin seyrini, ekonomideki gelişmelerin iş dünyasına yansımalarını irdeleyen ve bilgilendiren bir gazetedir.

Hürriyet İK Pazar Gazetesi, iş arayanlar için kendini geliştirmek ve kariyer hayatında ilerlemek isteyenlere ve birçok meslek dalında fırsat peşinde koşanlara yol gösteren öncü bir gazetedir.

Hürriyet İK Pazar Gazetesi’nde eleman ilanlarının yanında, Eğitim, Seminer ve Konferans ilanları vererek firmanızın faaliyetleri hakkında tüm müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz.

Hürriyet İnsan Kaynakları Pazar Gazetesi İlan Özellikleri

* Hürriyet İK Gazetesi, Pazar günleri ve Türkiye baskısı yayınlanır.

* Hafta içi eleman ilanları; İstanbul ve çevresi, Trabzon baskılarında ana gazete seri ilan sayfalarında, diğer bölgelerde ise Bölge Ekleri’nin seri ilan sayfalarında yayınlanmaktadır, renk garantisi verilmez.

* İş dünyasına yönelik Eğitim, Seminer, Konfrerans, Kitap vb. reklamlar eleman ilanları ile aynı sayfada yayınlanmaz.

* Türkiye Baskısı tercihli sayfalar; İstanbul’da tercihli, diğer bölgelerde sayfa garantisi verilmeden yayınlanır.

* 30 st / cm’den küçük eleman ilanlarında sayfa tercihi yapılmaz.

* Danışmanlık firmalarının ilanlarının yayınlanabilmesi için, ilanda ismi geçen danışmanlık firmasının, Türkiye İş Kurumu’nca faaliyetine izin verilen ve geçerlilik dönemi devam eden özel istihdam bürosu olması gereklidir.

* İlan fiyatı hesaplanırken, sütun sayısı ve ilan yüksekliğinin çarpılmasıyla ilanın alanı hesaplanır ve bu alan ilan birim fiyatı ile çarpılarak ilanın fiyatı hesaplanır.

Hürriyet İK Pazar Gazetesi, eleman ilanlarınız hakkında fiyat almak için lütfen bize ulaşınız.

Hürriyet İK Pazar Gazetesi İlan Gönderme Formu

Hürriyet İK Pazar Gazetesi

Meşrutiyet Caddesi Bayındır-2 Sokak Hulkibey Apartmanı No: 62 / 9 06420 Kızılay Çankaya-Ankara

Telefon / Faks :

0312  419 4575

WhatsApp GSM :

0533 456 0715

E-posta :

kunyereklam@gmail.com

Hürriyet İnsan Kaynakları ( İK ) Pazar Eki – Gazetesi eleman ilanı verme bürosu-ofisi-servisi Abidinpaşa, Akdere, Akköprü, Akyurt, Altınpark, Anıttepe, Angora Evleri, Aşağı-Yukarı Ayrancı, Ayaş, Aydınlıkevler, Bahçelievler, Bakanlıklar, Balgat, Batıkent, Bilkent, Birlik Mahallesi, Beşevler, Beştepe, Beypazarı, Beysukent, Beytepe, Büyükesat, Çankaya, Çayyolu, Cebeci, Cevizlidere, Çukurambar, Dikmen, Dikimevi, Demetevler, Dışkapı, Emek, Eryaman, Esat, Eskişehir yolu, Etimesgut, Etlik, Fatih, Gazi Mahallesi, Gaziosmanpaşa (GOP), Gölbaşı, İncek, İncirli, İstanbul yolu, İvedik, Kavaklıdere, Kazan, Keçiören, Keklikpınarı, Kızılay, Kocatepe, Kolej, Konutkent, Koru, Köroğlu, Kurtuluş, Küçükesat, Maltepe, Mamak, Mebusevleri, Mustafa Kemal Mahallesi, Oran, Ostim, Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Öveçler, Polatlı, Pursaklar, Sancak Mahallesi, Saray, Sanatoryum, Seyranbağları, Sıhhıye, Sincan, Siteler, Sokullu, Söğütözü, Şentepe, Tandoğan, Törekent, Tunalı, Turan Güneş Bulvarı, Tuzluçayır, Türkkonut, Ulus, Ümitköy, Yaşamkent, Yenimahalle, Yıldız, Yüzüncüyıl.

Hürriyet İnsan Kaynakları ( İK ) Pazar Eki – Gazetesi eleman ilanı verme bürosu-ofisi-servisi Adana, Adapazarı, Afyon, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecilk, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Denizli, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İskenderun, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Malatya, Mersin, Muğla, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Trabzon, Zonguldak, Yalova.

WhatsApp Mesaj Gönderin