GAZETE İÇİNDE INSERT - BROŞÜR DAĞITIMI
HÜRRİYET INSERT - BROŞÜR DAĞITIMI
POSTA INSERT - BROŞÜR DAĞITIMI
SABAH INSERT - BROŞÜR DAĞITIMI
SÖZCÜ INSERT - BROŞÜR DAĞITIMI

İNSERT - BROŞÜR DAĞITIMI

HÜRRİYET, POSTA, SABAH, SÖZCÜ GAZETESİ İNSERT - BROŞÜR DAĞITIMI

Gazete İçi İnsert - Broşür Dağıtımı

Hane halkının her bireyine ulaşan ve kendi başlarına bir mecra olma özellikleriyle etkin bir pazarlama ve iletişim aracı olan gazete içinde insert-insört-broşür dağıtım uygulaması ile hafta içi ve sonlarında; ürünlerinizin, hizmetlerinizin tanıtım ve pazarlamasını yapabilir, fiyat ve kampanyalarınızdan müşterilerinizi haberdar edebilirsiniz.

Gazete İçi İnsert - İnsört - Broşür Dağıtımı Özellikleri ve Etkileri

* Alternatif bir reklam mecrası olması nedeniyle farklılık gösterirsiniz.

* Gazete içinde dağıtımı ile birlikte çok geniş kitlelere ulaşabilme imkanını elde edersiniz.

* Kampanyalı ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında detaylı bilgi verebilirsiniz.

* Insert – insört – broşür dağıtımı ile müşterilerinize ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi verebilir ve potansiyel müşterilerinize fiyat kıyaslama, alışveriş kararına yardımcı olabilme ve ürün/hizmet tercih etme imkanını sağlarsınız.

* Birçok reklam uygulaması ve tüketiciye ulaşım yolları arasında ekonomik bir yöntemdir. Örneğin; tek yaprak insert başına dağıtım maliyetiniz, hafta sonu 0,315 TL. iken, posta mektup gönderim ücretinin 2,00 TL. olduğunu düşünürsek, müşterilerinize çok daha ucuz bir yöntemle ulaşma imkanını bulursunuz.

* Şehir içi bölgesel dağıtım seçenekleri ile hedef kitlenizi seçebilir ve tüketiciye doğrudan ulaşırsınız.

* Insert – broşür dağıtımları ile geri dönüşümü çok daha hızlı ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

* Müşterilerinize sunacağınız “ İndirim Kuponları ” veya “ Fırsat Kuponları ” ile hem satışlarınızı artırabilir hem de reklamlarınızın verimliliğini ölçebilirsiniz.

* Sık ve düzenli bir şekilde insert-broşür dağıtımları; firma, marka, ürün güvenilirliği ve bilinirliğini artırmada ve sağlamlaştırmada etkin bir rol oynayabilir.

Hürriyet,Posta,Sabah,Sözcü Gazetesi İnsert-Broşür Dağıtımı Bürosu-Ofisi-Servisi

Gazete İçi İnsert - İnsört - Broşür Dağıtım Fiyatları

Hürriyet Gazetesi İlan Bürosu-Ofisi Ankara-Antalya-İstanbul-İzmir

HÜRRİYET GAZETESİ İNSERT - BROŞÜR DAĞITIM FİYATLARI

Posta Gazetesi Seri ilan Bürosu-Servisi

POSTA GAZETESİ İNSERT - BROŞÜR DAĞITIM FİYATLARI

Sabah Gazetesi İlan Bürosu-Ofisi Ankara-Antalya-İstanbul-İzmir

SABAH GAZETESİ İNSERT - BROŞÜR DAĞITIM FİYATLARI

Sözcü Gazetesi Vefat-Ölüm İlan Bürosu-Ofisi Ankara-Antalya-İstanbul-İzmir

SÖZCÜ GAZETESİ İNSERT - BROŞÜR DAĞITIM FİYATLARI

Gazete İçi İnsert - İnsört - Broşür Dağıtımlarımız

Habertürk, Hürriyet, Milliyet, Posta, Sabah, Sözcü, Star Gazetesi İnsert-İnsört-Broşür Dağıtım Bürosu-Firması-Ofisi-Servisi Ankara-İstanbul-İzmir

Meşrutiyet Caddesi Bayındır-2 Sokak Hulkibey Apartmanı No: 62 / 9 06420 Kızılay Çankaya-Ankara

Telefon / Faks :

0312  419 4575

WhatsApp GSM :

0533 456 0715

E-posta :

kunyereklam@gmail.com

Hürriyet, Milliyet, Posta, Sabah, Sözcü Gazetesi içinde insert – insört – broşür dağıtımı bürosu-ofisi-servisi Abidinpaşa, Akdere, Akköprü, Akyurt, Altınpark, Anıttepe, Angora Evleri, Aşağı-Yukarı Ayrancı, Ayaş, Aydınlıkevler, Bahçelievler, Bakanlıklar, Balgat, Batıkent, Bilkent, Birlik Mahallesi, Beşevler, Beştepe, Beypazarı, Beysukent, Beytepe, Büyükesat, Çankaya, Çayyolu, Cebeci, Cevizlidere, Çukurambar, Dikmen, Dikimevi, Demetevler, Dışkapı, Emek, Eryaman, Esat, Eskişehir yolu, Etimesgut, Etlik, Fatih, Gazi Mahallesi, Gaziosmanpaşa (GOP), Gölbaşı, İncek, İncirli, İstanbul yolu, İvedik, Kavaklıdere, Kazan, Keçiören, Keklikpınarı, Kızılay, Kocatepe, Kolej, Konutkent, Koru, Köroğlu, Kurtuluş, Küçükesat, Maltepe, Mamak, Mebusevleri, Mustafa Kemal Mahallesi, Oran, Ostim, Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Öveçler, Polatlı, Pursaklar, Sancak Mahallesi, Saray, Sanatoryum, Seyranbağları, Sıhhıye, Sincan, Siteler, Sokullu, Söğütözü, Şentepe, Tandoğan, Törekent, Tunalı, Turan Güneş Bulvarı, Tuzluçayır, Türkkonut, Ulus, Ümitköy, Yaşamkent, Yenimahalle, Yıldız, Yüzüncüyıl.

Hürriyet, Milliyet, Posta, Sabah, Sözcü Gazetesi içinde insert – insört – broşür dağıtımı bürosu-ofisi-servisi Adana, Adapazarı, Afyon, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecilk, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Denizli, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İskenderun, İzmir, İzmit, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Malatya, Mersin, Muğla, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Trabzon, Zonguldak, Yalova.

WhatsApp Mesaj Gönderin