GAZETE İLAN BÜROSU ve AÇIK HAVA REKLAMLARI
milliyet.com.tr ANASAYFA BANNER REKLAM

Milliyet anasayfa banner reklam

milliyet.com.tr Anasayfa Banner Reklam Alanları

milliyet.com.tr Türkiye'nin En Büyük, Avrupa'nın Üçüncü Büyük Haber Sitesi

Milliyet Gazetesi’nin internet sayfası www.milliyet.com.tr anasayfasında ve Milliyet Son Dakika, Milliyet Yazarlar, Milliyet Siyaset, Milliyet Ekonomi, Milliyet Dünya, Milliyet Gündem, Milliyet Cadde Magazin, Milliyet Uzmanpara, Milliyet Skorer, Milliyet Pembenar, Milliyet Tatil, Milliyet Fotogaleri, Milliyet Otomobil, Milliyet Yerel gibi çokça okunan ve takip edilen internet sayfalarında, ister tüm Türkiye geneli gösterim ve tıklama isterseniz sadece İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehir bazlı gösterim ve tıklama olmak üzere banner reklam, sayfa giydirme ve diğer reklam uygulamaları ile reklam yayınlatabilirsiniz.

milliyet.com.tr Anasayfa İnternet Banner Reklam Uygulamaları

Standart Banner Reklam Alanları

Milliyet Gazetesi internet anasayfa ve alt sayfalarında, birçok farklı boyutta ve konumda banner reklam uygulamaları ile ürün ve hizmetlerinizin tanıtım ve reklamını yapabilirsiniz.

Advertorial ( İçerik Haber ) Dijital Reklam

milliyet.com.tr anasayfada yer alan Manşet Advertorial, Yan Manşet Advertorial, Orta Alan 1. Advertorial, Alt Manşet Advertorial reklam alanlarıında, ürün veya hizmetinize ait görselin tıklanması ile size özel hazırlanacak içerik / haber sayfasına yönlendirilir ve bu sayfada ürün veya hizmetinizle ilgili tüm bilgiler, resimler ve linkler yayınlanır.
Size özel hazırlanan içerik sayfası, milliyet.com.tr sitesi içinde bir haber sayfası gibi görünmekte ve bu sayfa içeriğini okuyan insanlar daha ayrıntılı bilgi almak için sitenize tıklama yapabilmektedirler.
Advertorial Dijital Reklamları; anasayfada gösterim veya içerik sayfasının tıklanma adetleri gibi reklam paketleri şeklinde satın alınabilmektedir.
Advertorial Dijital Reklamları; anasayfada gösterim veya içerik sayfasının tıklanma adetleri gibi reklam paketleri şeklinde satın alınabilmektedir.
Örneğin; anasayfada yer alan manşet alanlarında günlük 15.000.000 gösterim paketi veya içerik sayfasının 50.000 garanti tıklanma şeklinde olabilir.
50.000 garanti tıklanma reklam paketininde, içerik sayfası 50.000 kez tıklanıncaya kadar anasayfada yer alan manşet reklam alanlarında sistem tarafından otomatik olarak reklamınız gösterilir.

Masthead Banner Reklam Alanı

* Gösterim adedini, Türkiye geneli olabileceği gibi, sadece Ankara, Antalya, İstanbul, İzmir gibi şehir bazlı kullanabilirsiniz.
* Satın alacağınız toplam gösterim veya tıklama adedini; günlük, haftalık veya aylık olarak dağıtabilirsiniz.( Günlük 100.000 adet x 10 gün gibi )
* Banner reklamlarınız, Milliyet internet sitesinde diğer reklamlar ile sistem tarafından dönüşümlü olarak gösterilir.
* Kampanya sonunda müşteriye aldığı gösterim veya tıklamalar için raporlar sunulur.

160 x 600 px Sayfa Yanı Kule Banner Reklam

Pageskin-Sayfa Giydirme Banner Reklam

300 x 250 px Showcase Sayfa Yanı Bannere Reklam

WhatsApp Mesaj Gönderin